12 stycznia 2017 14:07 | Aktualności

Jasełka bożonarodzeniowe. Koncert kolęd

11 stycznia odbyła sie w naszej szkole kolejna edycja Koncertu kolęd i pastorałek. Jak co roku, każda klasa oraz grono pedagogiczne przygotowują jedną kolędę lub pastorałkę, którą następnie prezentowane są publicznie.W tym roku był on dla całej społeczności szczególny ze względu na to, iż pierwszy raz uczestniczyli w nim rodzice. Wspólne śpiewanie kolęd to stara polska tradycja, która świetnie sprawdza się nie tylko w zaciszu domowycm ale także w większej społecznoąci jaką niewotpliwie jest społeczność szkolna. Ogromne zaangażowanie wszystkich stron: uczniów, nauczycieli oraz rodzców swiadczy o tym, że wspólne celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia dla społeczności naszej szkoły jest bardzo ważne.

Koncert kolęd 2017